سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷
خانه > دوره های آموزشی > آموزش ویژگیهای پتوی نجات – عرفان فکری
آموزش ویژگیهای پتوی نجات – عرفان فکری

آموزش ویژگیهای پتوی نجات – عرفان فکری

آموزش ویژگیهای پتوی نجات – عرفان فکری

اگه اهل سفر هستی، این ویدئو را از دست نده… چون با یه وسیله کاربردی و ارزون آشنا میشی…

معمولا توی سفرها، مخصوصا وقت فصل سرد، از ترس سرما با خودتون تعداد زیادی لباس میبرید  یا دنبال کیسه خواب هایی هستید که بعضا گران هستن و میخواین خودتونو از سرما حفظ کنید . ولی اینجوری حجم وسایلی که با خودتون میبرید زیاد میشه و کوله پشتیتون هم سنگین . یه وسیله ای هست که هم ارزونه،  هم خیلی سبک و بسیار کم حجم ولی کاربردی که میتونید وقتی سردتون میشه یا هنگام بارندگی ازش استفاده کنید . حتی شما رو در برابر باد و تابش شدید آفتاب محافظت می کنه. اسم این وسیله بسیار کاربردی، پتوی نجات است. پتوی نجات از جنس کامپوزیت و کوالیت ساخته شده و میتونید به راحتی در سرما، گرما، بارندگی و در برابر باد ازش استفاده کنید. باتوجه به ابعاد و حمل راحتش ، سعی کنید همیشه همراه خودتون داشته باشید.

عرفان فکری، در قسمت اول این ویدئو شما را با ویژگی های پتوی نجات آشنا می کند: پتوی نجات وسیله ای است که خیلی کمک میکنه راحت تر استراحت کنید.  این وسیله دارای دو طرف طلایی و نقره ای می باشد که طرف نقره ای پتوی نجات برای ما کار انجام میده و کارش بازتاب گرما است. برای مثال وقتی در شب میخواید گرم بشید ، کافیه سمت نقره ای پتوی نجات به سمت بدن بگیرید   و با پیچیدن آن به دور خود در هنگام سرما، گرمای بدن حفظ میشه و به خودتون برمیگرده. همچنین از این وسیله آب به هیچ عنوان عبور نمی کند و در نتیجه میتواند در روزهای بارانی مورد استفاده قرار گیرد.
از ویژگی های پتوی نجات ارزان و سبک بودن آن است که می تواند جایگزین مناسبی به جای تعداد زیادی لباس یا کیسه خواب های گران باشد.

ابعاد پتوی نجات ۱۶۰*۲۱۰ سانتیمتر و وزن آن ۶۰ گرم است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*