سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷
خانه > دوره های آموزشی > آموزش ترفندهای سفر-خواب راحت تر با آب جوش!-عرفان فکری
آموزش ترفندهای سفر-خواب راحت تر با آب جوش!-عرفان فکری

آموزش ترفندهای سفر-خواب راحت تر با آب جوش!-عرفان فکری

آموزش ترفندهای سفر-خواب راحت تر با آب جوش!-عرفان فکری

تا حالا شده توی شبای سرد، وقتی نیاز به خواب راحت دارین، حتی داخل کیسه خواب هم از سرما نتونستین خوب بخوابین؟ عرفان فکری در این ویدئو روشی رو با استفاده از آب جوش پیشنهاد میده که بتونین راحت تر استراحت کنید. بهتون پیشنهاد میدم حتما ببینید.

 

توی اکثر برنامه های طبیعت گردی و کوهنوردی و مخصوصا برنامه هایی که بیش از یک روز هست و شب مانی داره، خیلی مهمه که بتونین شب رو خوب استراحت کنین و خوب بخوابین یکی از دلایلی که اکثرا باعث میشه که خواب خوبی در شب  نداشته باشید، سرما هست. حتما براتون اتفاق افتاده که گاهی وقتا تعداد زیادی لباس میپوشین و باهاش داخل کیسه خوابتون میرید که شب سردتون نشه و به خاطر سرما از خواب بیدار نشین ولی باز هم  نتونستین راحت بخوابین . از وسایلی که توی سفر همراه خودتون دارین، معمولا استفاده های دیگه ای هم به جز استفاده های اصلیشون میتونین بکنید. مثلا بطری های آب معدنی که معمولا بعداز خالی شدن فکر میکنین دیگه قابل استفاده نیستن و  دور میندازین. ولی از این به بعد این بطریارو بعداز خالی شدن نگه دارید و به روش زیر ازش استفاده کنین. خواهید دید چقدر به راحت خوابیدنتون توی شبای سرد کمک میکنه.
فلاکس های دوجداره، برای زمانی هست  که بخواین آب سرد یا آب گرم همراه خودتون داشته باشین و هم برای شب زمانیکه احتمالا شب سردی خواهید داشت. فلاکس رو از آخرین محلی که میتونین از آب جوش پر کنید و تا شب همراه خودتون داشته باشین. وقتی که خواستین بخوابید، آب جوشی که داخل فلاکس هست رو درون بطری بریزید درش رو سفت ببندین و یه تی شرت یا پارچه دور تا دور بطری بپیچین که داغ بودنش اذیتتون نکنه. یک یا دوتا از این بطری ها اگه داخل کیسه خواب بزارین و زیپشو ببندین، فوق العاده راحت تر و بهتر استراحت میکنید.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*